معرفی شرکت dahua

شرکت داهوا تکنولوژی یک شرکت پیشرو در زمینه ارائه محصولات نظارتی میباشد. بر اساس تکنولوژیهای امروزی، شرکت داهوا راه حل های امنیتی ، سیستمها و سرویسهایی را برای کاربردهای شهری و مدیریتی و …. ارائه مینماید که بسیار متنوع بوده و دست مشتریان را برای انتخاب ، باز میگذارد .

این شرکت از سال 2001 در کشور چین شروع به فعالیت نمود و هم اکنون دارای بیش از 16000 کارمند میباشد که بیش از پنجاه درصد آنها در زمینه R&D مشغول به فعالیت میباشند . در حال حاضر، راه حلها و محصولات و سرویسهای داهوا در بیش از 180 کشور و منطقه به کار برده میشوند . از زمان تولید اولین DVR 8 کاناله در سال 2002 به عنوان اولین کارخانه در چین ، داهوا خودش را متمرکز بر نوآوریها و تکنولوژیهای روز کرده و از سال 2014 با اختصاص حدود 10 درصد از فروش سالانه خود به تحقیقات در زمینه R&D ، مدام در حال توسعه سرمایه گذاری در این زمینه میباشد . در این راستا این شرکت 4 موسسه تحقیق و پژوهش را راه اندازی نموده است که این 4 موسسه عبارتند از : Advance Technology ، Big Data   ،chip  و video cloud . این کمپانی مدام در حال ایجاد فرصتهای  جدید بر اساس تکنولوژی های روز میباشد و اخیرا کار تجاری خود را در زمینه های به روزی چون سیستمهای ویدئو کنفرانس ،RFID و رباتیکز گسترش داده است.

شرکت داهوا دارای بیش از 200 دفتر در چین و 54 شعبه در سراسر دنیا از جمله آسیا، آمریکای شمالی و اروپا و آفریقا و دیگر نواحی دنیا میباشد تا بتواند سرویسهای با کیفیت بالا و سریع را برای مشتریان فراهم کند.

محصولات داهوا به صورت وسیع در زمینه هایی مانند امنیت عمومی و ترافیک و بانکداری و بیمه و مارکتهای کوچک و انرژی، به کار برده میشوند. تعداد بیشماری از پروژه های بزرگ به وسیله راهکارها و محصولات داهوا انجام شده اند مانند المپیک ریو.

شرکت داهوا تکنولوژی از سال 2014 به عنوان دوم در مارکت ابزار نظارت تصویری و CCTV بر اساس یک گزارش IHS، قرار گرفته است. همچنین این شرکت در 2018 a&s Security 50 در رتبه دوم قرار گرفته است.

داهوا تکنولوژی با هدف اصلی “ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر” همواره رو به جلو رفته اما در عین حال، به این عقیده اولیه خود یعنی مشتری مداری پایبند بوده است. همین مسئله باعث شده تا بتواند یک مارکتی را با کیفیت عالی فراهم نموده و همواره در تلاش بوده تا بتواند امکانات عالی را به مشتریان ارائه کند و یک تلاش خستگی ناپذیری را در جهت ساختن یک جامعه امن، هوشمند، مطمئن و کارا را در دستور کار خود قرار میدهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا