معرفی شرکت هایک ویژن

هایک ویژن یکی از اولین و بروزترین شرکتهای تولید کننده محصولات و راهکارهای امنیتی در دنیا، میباشد.

این شرکت هم اکنون دارای بیش از 34000 کارمند و بیش از 16000 مهندس R&D میباشد . هایکویژن سالانه حدود 7 تا 8 درصد درآمد سالانه خود را جهت تحقیقات و پیشرفت برای تولید پیوسته محصولات جدید ، سرمایه گذاری میکند . این شرکت یک سیستم R&D چند سطحه و کامل را برقرار کرده است که شامل هر گونه عملیاتی از تحقیقات گرفته تا طراحی ، پیشرفت ، تست کردن ، پشتیبانی فنی و سرویس میباشد.

تیم R&D که در دفتر مرکزی این شرکت در هان جو(هانگ ژو) واقع شده است، به صورت جهانی مشغول به کار میباشد و شامل مراکز R&D در مونترال کانادا و لندن در انگلیس و پنج شهر دیگر در چین میباشد.

هایکویژن تکنولوژی های رمزگذاری صوتی و تصویری و پردازش تصویر ویدیویی را به خوبی توسعه داده است . همچنین تحقیقات خود را بر روی تکنولوژیهای اینده نگرانه ای مانند Cloud computing و big data و deep learning متمرکز ساخته است.

در سالهای اخیر ، هایکویژن دانش و تجربه خود را در پاسخگویی به نیازهای مشتری در مارکتهای بسیار متنوع ، شامل امنیت عمومی ، حمل ونقل ، آموزش ، سلامت ، بنگاههای مالی و انرژی و ساختمانهای هوشمند ، متمرکز ساخته است .

علاوه بر کارخانه نظارت تصویری، هایکویژن بیزینس خود را به تکنولوژی خانه هوشمند، اتوماسیون کارخانه ای و کارخانه های الکتریکی خودرو توسعه داده است.

هایکویژن یکی از وسیعترین شبکه های مارکتینگ را در صنعت تاسیس کرده است که شامل 46 شعبه خارجی و 85 شعبه داخلی در چین میباشد . این شرکت با تضمین کردن پاسخ فوری به نیاز مشتریان ، کاربران و همکاران ، به کار خود اعتبار جهانی بخشیده است . محصولات این کشور در بیش از 150 کشور دنیا مانند آمریکا ، ایتالیا ، کره جنوبی ، ایرلند ، هند و ……. مورد استفاده قرار میگیرند .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا