معرفی کامل محصولات تحت شبکه داهوا

Panoramic Series

دوربینهای سری پانورامیک داهوا در دو دسته Multi-Sensor و Fisheye قرار میگیرند. همانطور که میدانید دوربینهای پانورامیک دارای قابلیت ویژه ای میباشند که میتوانند با استفاده از آن، تصاویر 180 درجه یا 360 درجه از محیط مورد نظر را تهیه نمایند. این دوربینها باعث میشوند که ما دیگر نیازی به استفاده از چند دوربین متفاوت با زاویه دید محدود نداشته باشیم . بلکه تنها با استفاده از یک دوربین ، به خوبی بر روی کل سیستم خود نظارت خواهیم داشت. این دوربینها میتوانند که یک سنسوره یا چند سنسوره باشند . دوربینهای چند سنسوره ، کیفیت تصویر بالاتری را ارائه میدهند و میتوانند محدوده گسترده تری را تحت پوشش قرار دهند . این سری از دوربینهای پانورامیک داهوا دارای قابلیتهای منحصر به فردی بوده که هر کدام به صورت جداگانه طرفداران خود را دارند . از جمله این دوربینها میتوان به دوربین PSD81602-A360 اشاره کرد . این دوربین در نوع خود بسیار منحصر به فرد میباشد که دارای قابلیتهای ویژه ای میباشد .

این دوربین ترکیبی از 8 دوربین 2 مگاپیکسل میباشد که در اطراف ان قرار دارند و دارای یک دوربین PTZ نیز میباشد که این امکان را برای ما فراهم میکند تا بتوانیم به یک تصویر 360 درجه از محیط دسترسی پیدا کنیم . یعنی در حقیقت این دوربین میتواند کار 8 دوربین را به طور همزمان انجام داده و تصاویر دریافتی از این هشت سنسور را یکی کرده و یک تصویر بینظیر را ارائه مینماید . از طرف دیگر دوربین متحرک نیز کار تصویربرداری  را با توجه به تنظیمات شما انجام میدهد .

Ultra-Smart Series

سری Ultra-Smart داهوا یکی از برترین و با کیفیت ترین محصولات داهوا و مخصوصا محصولات تحت شبکه این برند میباشد. این سری دارای قابلیتهای بسیار ویژه ای میباشد که آنها را از سایر محصولات داهوا کاملا متمایز میسازد. این دوربینها در سه دسته بندی 2MP و 3MP و 6MP و 8MP و 12MP قرار دارند . این دوربینها دارای قابلیتهای ویژه ای میباشد که آن را برای استفاده در مکانهای پر تردد و شلوغ که تامین ایمنی آنها بسیار مشکل میباشد ، استفاده مینمایند . قابلیتهای ویژه ای مانند : motion detection و face detection و people counting و defog که تمام این قابلیتها دست به دست هم داده تا این دوربینها را به یکی از بهترین و با کیفیت ترین دوربینها تبدیل نمایند .

Pinhole Series

داهوا در این سری از دوربینها ، از طراحی ماژولار استفاده کرده است . دوربینهای این سری ، هر کدام دارای یک واحد سنسور مینیاتوری مستقل میباشند . این دوربینها به راحتی در محیطهای سرپوشیده و داخلی قابل نصب میباشند و این دوربین برای ATM ها و بانکها و فروشگاهها و هتلها و دفاتر کاری ، به یک انتخاب ایده آل تبدیل شده است . این سری دوربینها دارای قابلیتهای ویژه ای از جمله Intelligent Video System(IVS) و HEVC(H.265) و Smart(H.265+) و WDR میباشند .

Eco-Savvy 3.0 series

محصولات Eco-Savvy با ارتقا تکنولوژی فشرده سازی H.265 ، باعث ایجاد تصاویر با کیفیت بالا میگردد . این کار باعث صرفه جویی در مصرف پهنای باند و حافظه شده و طراحی energy saving نیز باعث ارتقا سیستم مانیتورینگ می گردد . در عین حال این سری ها دارای قابلیتهایی مانند starlight   و تکنولوژی Smart IR و تکنیکهای آنالیز تصویر میباشد . این دوربینها هم چنین دارای استاندارد IP67 بوده که در مقابل گرد و غبار و آب ، آسیب نمیبینند . در ضمن ، در هر شرایط دمایی میتوان از امکانات این دوربینها بهره برد . این سری  از دوربینها دارای قابلیتهای ویژه ای از جمله تکنولوژی 4k و Intelligent Video System (IVS) و smart H.265+ و HEVC(H.265) بوده و با مقاومتی که در مقابل دما دارد ، میتوان در هر شرایط دمایی از آنها استفاده نمود .

(Eco-Savvy 3.0 ePoE Series(Pro Series

با بهره گیری از تکنولوژی فشرده سازی H.265 ارتقا یافته ، سری Eco-Savy ، قابلیت فشرده سازی تصاویر با قابلیت بالا را برای شما به ارمغان می آورد . این کار باعث شده تا بتوان هم در مصرف پهنای باند و هم در مصرف حافظه صرفه جویی گردد . این سری هم چنین دارای قابلیتهای starlight و تکنولوژی Smart IR و تکنیکهای آنالیز تصویر هوشمند میباشد . داهوا همچنین در طراحی این سری از دوربینها ، از طراحی energy saving استفاده نموده که باعث ارتقای سیستم مانیتورینگ میگردد . این دوربینها هم چنینی دارای استاندارد IP67 بوده که در مقابل گرد و غبار و آب ، آسیب نمیبینند . در ضمن ، در هر شرایط دمایی میتوان از امکانات این دوربینها بهره برد . اما تفاوت آنها با سری قبلی در این است که این دوربینها از تکنولوژی ePoE بهره میبرند که در نوع خود ، بینظیر است . این سری از دوربینها در چهار دسته 2MP و 4MP و 6MP و 8MP قرار دارند .

Lite Series

این سری از دوربینها همانطور که مطرح شد ، در حقیقت مناسب کار کسانی میباشد که کیفیت خوب میخواهند اما نیازی به امکانات پیشرفته نداشته و در عین حال بودجه محدودی نیز دارند . حتما باید به این نکته اشاره کرد که اصلا نباید انتظاری را که از سری Ultra دارید ، از این سری Lite نیز داشته باشید . این دوربینها دارای قابلیتهای فراوانی از جمله wide dynamic range و Smart IR و H.264+ و Image Flip میباشد و به خوبی میتواند پاسخگوی نیاز مشتریان در محدوده کسب و کارهای کوچک باشد .

Lite H.265 Series

این سری از دوربینها ، دقیقا تمام امکانات سری قبل یعنی Lite را دارا میباشند اما چند تکنولوژی جدید از جمله قابلیت فشرده سازی H.265 نیز ، به آن افزودهشده است که آنها را از سری قبل متمایز ساخته است .

Consumer Series

 

این سری از محصولات شامل دوربینهای ثابتی میباشند که کیفیت مناسبی را به شما ارائه میدهند . آنها میتوانند که به اپلیکیشن Lechange متصل شده و امکان کار نظارت و کنترل از راه دور را برای کاربران به ارمغان آورند . سری consumer برای کاربرد خانگی و یا صاحبان مشاغلی مناسب است که میخواهند هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز ، حواسشان به دارایی ها و اموالشان باشد .

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا