دید در شب دوربین های ای وی تک

دوربین های دید در شب ای وی تک

یکی از مهم ترین ویژگی های دوربین های مداربسته توانایی آن ها در نمایش جزئیات صحنه در نور کم است. پروژکتور IR و یا IR LED یکی از مهم ترین امکاناتی است که یک دوربین باید داشته باشد تا بتواند در شب تصویر مطلوبی را به نمایش در بیاورد. امروزه اکثر دوربین های مداربسته خود مجهز به IR LED هستند که پاسخ گوی نیاز اکثر مشتریان برای منازل ، شرکت ها و کارخانه های کوچک و . . .   می باشد.

اما در فضای های بزرگتر مانند محیط خارجی کارخانه ها و محیط های صنعتی بزرگ چطور؟

در محیط های صنعتی بزرگ و کارخانه ها IR LED نصب شده بر روی خود دوربین پاسخگوی نیاز کاربر نیست ولی در این مواقع میتوان از پروژکتور های مادون قرمز در در کنار دوربین استفاده نمود.

این پروژکتور ها در اندازه های مختلف و توان های متفاوت تولید شده اند که شما میتوانید با توجه به وسعت فضایی که میخواهید آن را نصب کنید پروژکتور مورد نظرتان را تهیه کنید. به غیر از IR بعضی از دوربین ها قابلیت های دیگری دارند که برای مشاهده ی تصاویر در شب استفاده می شود.

برای مثال دوربین های Starlight که میتوانند در نور کم تصاویر را به صورت رنگی برای شما نمایش دهند.

شرکت AVTECH  یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه ی تولید دوربین های مداربسته با کیفیت بالا و قابلیت های بروز میباشد.

LED های جدید شرکت AVTECH دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به LED های قدیمی تر هستند. این LED ها نور را به صورت هوشمند در صحنه پخش میکنند و از سفید شدن یک نقطه از تصویر و تیرگی بقیه ی نقاط تصویر جلوگیری میکنند.

نقطه ضعف IR LED ها این است که تصویر شما به صورت سیاه و سفید در می آید و نقطه قوت آن ها هزینه ی بساز پایین آنهاست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا