از کجا شروع شد 8 _ سعید صفوی مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر

مصاحبه با سعید صفوی در برنامه از کجا شروع شد

اسپانسر برنامه از کجا شروع شد

مهندس سعید صفوی

گفتگو دوستانه با مهندس سعید صفوی مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر در برنامه گفتگو محور از کجا شروع شد. برنامه از کجا شروع شد از جمله مصاحبه های ویژه امنیت 98 با مدیران شرکت ها و فروشگاه های فعال در حوزه حفاظت الکترونیک می باشد. این برنامه با هدف آشنایی هر چه بیشتر کاربران با راز های موفقیت و چالش های پیش آمده در مسیر رشد مجموعه های موفق قدم برمیدارد.

برنامه از کجا شروع شد امنیت 98 | مدیران حفاظت الکترونیک

شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر

در این قسمت از برنامه از کجا شروع شد جناب مهندس سید صدر به صورت دوستانه با جناب مهندس سعید صفوی مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر به گفنگو پرداخته و در مقابل جناب مهندس سعید صفوی مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر از تجربیات و چالش های مختلف در راستای رشد فردی خود می گوید.

سعید صفوی مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر

درباره شرکت + اطلاعات تماس

در این بخش اطلاعات کاملی در زمینه مجموعه تحت فعالیت مهمان این قسمت از برنامه از کجا شروع شد قرار داده ایم. با امنیت 98 همراه باشید تا با مجموعه بزرگ تجارت الکترونیک عرش گستر آشنا شوید.

بیوگرافی تجارت الکترونیک عرش گستر

گروه صنعتی عرش گستر با هدف تحقیق و توسعه، تولید و تأمین در صنایع الکترونیک ایران در سال ۱۳۹۹ تأسیس شد. قدیمی ترین شرکت در این گروه با نام تجارت الکترونیک عرش گستر در سال ۱۳۷۹ تأسیس و به مرور بر اساس نیاز بازار و توسعه اهداف و چشم انداز، مجموعه اعضای گروه با هدف تخصص گرایی و تمرکز بر شرح وظایف موجود در به گروه اضافه شدند و به صورت مستقل در حال اجرای برنامه های خود در قالب گروه های مستقل و ثبت شده می باشند.

آدرس مجموعه

ایران، تهران، خیابان سهروردی شمالی، نبش کوچه کوشش، پلاک 1 واحد 2

شماره تماس

021-42543

آدرس وب سایت

etagco.com

باتشکر از همراهان امنیت 98 در این فصل از برنامه از کجا شروع شد:

  • فروشگاه پویا الکترونیک
  • مجموعه اپلینکس
  • مجموعه 30cd
  • فروشگاه سایه امن
  • فروشگاه آلفا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا