از کجا شروع شد 7 _ حمیدرضا کیوانفر مدیر عامل ایمن تصویر آوا

مصاحبه با حمیدرضا کیوانفر در برنامه از کجا شروع شد

اسپانسر برنامه از کجا شروع شد

مهندس حمیدرضا کیوانفر

گفتگو دوستانه با مهندس حمیدرضا کیوانفر مدیر عامل ایمن تصویر آوا در برنامه گفتگو محور از کجا شروع شد. برنامه از کجا شروع شد از جمله مصاحبه های ویژه امنیت 98 با مدیران شرکت ها و فروشگاه های فعال در حوزه حفاظت الکترونیک می باشد. این برنامه با هدف آشنایی هر چه بیشتر کاربران با راز های موفقیت و چالش های پیش آمده در مسیر رشد مجموعه های موفق قدم برمیدارد.

برنامه از کجا شروع شد امنیت 98 | مدیران حفاظت الکترونیک

شرکت ایمن تصویر آوا

در این قسمت از برنامه از کجا شروع شد جناب مهندس سید صدر به صورت دوستانه با جناب مهندس حمیدرضا کیوانفر مدیر عامل ایمن تصویر آوا به گفنگو پرداخته و در مقابل جناب مهندس حمیدرضا کیوانفر مدیر عامل ایمن تصویر آوا از تجربیات و چالش های مختلف در راستای رشد فردی خود می گوید.

حمیدرضا کیوانفر مدیر عامل ایمن تصویر آوا

درباره شرکت + اطلاعات تماس

در این بخش اطلاعات کاملی در زمینه مجموعه تحت فعالیت مهمان این قسمت از برنامه از کجا شروع شد قرار داده ایم. با امنیت ۹۸ همراه باشید تا با مجموعه بزرگ ایمن تصویر آوا آشنا شوید.

بیوگرافی ایمن تصویر آوا

در سال 1395 “سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” با بیش از دو دهه تحقیق و توسعه در حوزه سیستم های امنیتی، با توجه به سند چشم ­انداز اقتصاد مقاومتی، تولید سیستم های نظارت تصویری ژئوویژن در ایران مطرح و پس از تایید این طرح از سوی شرکت ژئوویژن تایوان، ایمن ارک سیستم خاورمیانه | ایمن تصویر آوا با ماهیت تولیدی فعالیت خود را آغاز کرد.
در سال 1396 “سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” با سفر مدیران عالی رتبه شرکت ژئوویژن به ایران انتقال تکنولوژی تولید محصولات ژئوویژن به داخل ایران انجام شد و جواز کسب تولید سیستم های امنیتی، حفاظتی و دوربین های مداربسته از اتحادیه الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت گردید.

تاسیس

در سال 1397 “سال حمایت از کالای ایرانی” سایت تولید سیستم های نظارت تصویری تجهیز و راه اندازی شد و جواز تاسیس صنایع پیشرفته HighTech از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت و تولید محصولات نظارت تصویری آغاز گردید.
در سال 1398 “سال رونق تولید” درجهت توسعه بازار سیستم های نظارت تصویری برای دریافت مجوز تولید محصولات دانش بنیان در پارک علم و فناوری شریف و عرضه محصولات تولیدی در وندورهای بزرگ دولتی اقدام و تاییده های مربوطه اخذ گردید.
در حال حاضر شرکت ایمن ارک سیستم خاورمیانه | ایمن تصویر آوا تولید کننده برتر سیستم های نظارت تصویری، دوربین های تحت شبکه IP Camera، سوئیچ تحت شبکه PoE Switch ، سیستم های ضبط تحت شبکه NVR و سامانه های رفتار شناسی تحت لیسانس ژئوویژن در ایران است.

آدرس مجموعه

تهران، خيابان بهشتی، بين مفتح و مير عماد، پلاك ١٠

شماره تماس

02188524129

آدرس وب سایت

imenarc.com

باتشکر از همراهان امنیت 98 در این فصل از برنامه از کجا شروع شد:

  • فروشگاه پویا الکترونیک
  • مجموعه اپلینکس
  • مجموعه 30cd
  • فروشگاه سایه امن
  • فروشگاه آلفا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا