از کجا شروع شد 4 _ فرزاد نوری مدیر عامل شرکت فراگستر الکترونیک

مصاحبه با فرزاد نوری در برنامه از کجا شروع شد

اسپانسر برنامه از کجا شروع شد

مهندس فرزاد نوری

گفتگو دوستانه با مهندس فرزاد نوری مدیر عامل شرکت فراگستر الکترونیک در برنامه گفتگو محور از کجا شروع شد. برنامه از کجا شروع شد از جمله مصاحبه های ویژه امنیت 98 با مدیران شرکت ها و فروشگاه های فعال در حوزه حفاظت الکترونیک می باشد. این برنامه با هدف آشنایی هر چه بیشتر کاربران با راز های موفقیت و چالش های پیش آمده در مسیر رشد مجموعه های موفق قدم برمیدارد.

برنامه از کجا شروع شد امنیت 98 | مدیران حفاظت الکترونیک

شرکت فراگستر الکترونیک

در این قسمت از برنامه از کجا شروع شد جناب مهندس سید صدر به صورت دوستانه با جناب مهندس فرزاد نوری مدیر عامل شرکت فراگستر الکترونیک به گفنگو پرداخته و در مقابل جناب مهندس فرزاد نوری مدیر عامل شرکت فراگستر الکترونیک از تجربیات و چالش های مختلف در راستای رشد فردی خود می گوید.

فرزاد نوری مدیرعامل شرکت فراگستر الکترونیک- برنامه از کجا شروع شد

درباره شرکت + اطلاعات تماس

در این بخش اطلاعات کاملی در زمینه مجموعه تحت فعالیت مهمان این قسمت از برنامه از کجا شروع شد قرار داده ایم. با امنیت 98 همراه باشید تا با مجموعه بزرگ فراگستر الکترونیک آشنا شوید.

بیوگرافی فراگستر الکترونیک

شرکت فراگستر پرشیا الکترونیک در سال 1382 با هدف تامین تجهیزات، طراحی، مشاوره و اجرای سیستم های حفاظت الکترونیک وارد اقتصاد کشور گردید و با بهره گیری از افراد متخصص، برای تمام محصولات خود خدمات پس از فروش پشتیبانی فنی و گارانتی را ارائه می دهد تا دغدغه های پس از خرید مشتریان به حداقل برسد. شرکت فراگستر پرشیا الکترونیک سبد کالای متنوع و گسترده ای را در برندهای داهوا، هایک ویژن، تیاندی، ناظر، مکسرون، آلباترون، آپتینا و همچنین کابل های اکپ را به مشتریان خود ارائه می سازد. نگاه فراگستر به سوی آینده است و برای رسیدن به هدف اصلی که همان رضایت همیشگی مشتریان می باشد؛ همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی و ارائه جدیدترین سیستم های حفاظتی به همراه تیم، کادر مجرب و حرفه ای خود شبانه روز در تلاش است.

آدرس مجموعه

تهران – خیابان آزادی – میدان توحید – خیابان پرچم شرقی – روبروی دانشگاه علمی کاربردی – پلاک ۱۰ – ساختمان فراگستر

شماره تماس

021-53862

آدرس وب سایت

faragostar-co.com

باتشکر از همراهان امنیت 98 در این فصل از برنامه از کجا شروع شد:

  • فروشگاه پویا الکترونیک
  • مجموعه اپلینکس
  • مجموعه 30cd
  • فروشگاه سایه امن
  • فروشگاه آلفا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا