از کجا شروع شد 11 _ رضا شیرازی مدیریت فروشگاه رد استار الکترونیک

مصاحبه با رضا شیرازی در برنامه از کجا شروع شد

اسپانسر برنامه از کجا شروع شد

مهندس رضا شیرازی

گفتگو دوستانه با مهندس رضا شیرازی مدیریت فروشگاه رد استار الکترونیک در برنامه گفتگو محور از کجا شروع شد. برنامه از کجا شروع شد از جمله مصاحبه های ویژه امنیت 98 با مدیران شرکت ها و فروشگاه های فعال در حوزه حفاظت الکترونیک می باشد. این برنامه با هدف آشنایی هر چه بیشتر کاربران با راز های موفقیت و چالش های پیش آمده در مسیر رشد مجموعه های موفق قدم برمیدارد.

برنامه از کجا شروع شد امنیت 98 | مدیران حفاظت الکترونیک

فروشگاه رد استار الکترونیک

در این قسمت از برنامه از کجا شروع شد جناب مهندس سید صدر به صورت دوستانه با جناب مهندس رضا شیرازی مدیریت فروشگاه رد استار الکترونیک به گفنگو پرداخته و در مقابل جناب مهندس رضا شیرازی مدیریت فروشگاه رد استار الکترونیک از تجربیات و چالش های مختلف در راستای رشد فردی خود می گوید.

رضا شیرازی مدیریت فروشگاه رد استار الکترونیک

درباره شرکت + اطلاعات تماس

در این بخش اطلاعات کاملی در زمینه مجموعه تحت فعالیت مهمان این قسمت از برنامه از کجا شروع شد قرار داده ایم. با امنیت 98 همراه باشید تا با مجموعه بزرگ رد استار الکترونیک آشنا شوید.

بیوگرافی فروشگاه رد استار الکترونیک

فروشگاه رد استار الکترونیک از سال 1382 به طور گسترده و جامع در زمینه سیستمهای نظارتی و حفاظتی شروع به کار نموده و کامل ترین عرضه کننده سیستمهای مداربسته و تجهیزات جانبی در سطح کشور میباشد.

رد استار، فروشگاه تخصصی انواع دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن و لوازم و تجهیزات شبکه، انواع UPS و لوازم جانبی میباشد و همچنین در زمینه مشاوره و اجرای پروژه های خصوصی و دولتی فعالیت داشته و آماده همکاری میباشد.

این فروشگاه در همایش بزرگان سیستم های امنیتی و حفاظتی در سال 90 موفق به دریافت لوح زرین گردید و باتلاش روز افزون در جشنواره برترین های صنعت حفاظت اردیبهشت 1394 بعنوان فروشگاه برتر در این صنعت شناخته و مفتخر به دریافت لوح تقدیر گردید.

این فروشگاه نماینده محصولات UniView (یونی ویو)، ، سیستم اعلام سرقت Paradox (پارادوکس) کانادا، دزدگیر های هوشمند مسکرون در استان تهران و  نماینده انحصاری سوئیچ های HORED ، نماینده انحصاری یوپی اس های MUST  در ایران میباشد.

کلیه محصولات فوق دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و به بهترین شکل و سریعترین زمان ممکن، پشتیبانی لازم را از مشتری های خود به عمل می آورد.

آدرس مجموعه

تهران، خیابان جمهوری، بعد از پل حافظ، مرکز تجاری امجد، طبقه همکف، شماره 6

شماره تماس

66722156 – 66724556 – 66732437 – 66748529

آدرس وب سایت

redstar-cctv.com

باتشکر از همراهان امنیت 98 در این فصل از برنامه از کجا شروع شد:

  • فروشگاه پویا الکترونیک
  • مجموعه اپلینکس
  • مجموعه 30cd
  • فروشگاه سایه امن
  • فروشگاه آلفا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا