از کجا شروع شد 10 _ بهنام ریاحی مدیرعامل شرکت راش سیستم

مصاحبه با بهنام ریاحی در برنامه از کجا شروع شد

اسپانسر برنامه از کجا شروع شد

مهندس بهنام ریاحی

گفتگو دوستانه با مهندس بهنام ریاحی مدیرعامل شرکت راش سیستم در برنامه گفتگو محور از کجا شروع شد. برنامه از کجا شروع شد از جمله مصاحبه های ویژه امنیت 98 با مدیران شرکت ها و فروشگاه های فعال در حوزه حفاظت الکترونیک می باشد. این برنامه با هدف آشنایی هر چه بیشتر کاربران با راز های موفقیت و چالش های پیش آمده در مسیر رشد مجموعه های موفق قدم برمیدارد.

برنامه از کجا شروع شد امنیت 98 | مدیران حفاظت الکترونیک

شرکت راش سیستم

در این قسمت از برنامه از کجا شروع شد جناب مهندس سید صدر به صورت دوستانه با جناب مهندس بهنام ریاحی مدیرعامل شرکت راش سیستم به گفنگو پرداخته و در مقابل جناب مهندس بهنام ریاحی مدیرعامل شرکت راش سیستم از تجربیات و چالش های مختلف در راستای رشد فردی خود می گوید.

درباره شرکت + اطلاعات تماس

در این بخش اطلاعات کاملی در زمینه مجموعه تحت فعالیت مهمان این قسمت از برنامه از کجا شروع شد قرار داده ایم. با امنیت 98 همراه باشید تا با مجموعه بزرگ راش سیستم آشنا شوید.

بیوگرافی راش سیستم

شرکت رسام تجارت راش (راش سیستم) از سال 1385 در زمینه توزیع محصولات و راه اندازی پروژه‌های نظارتی آغاز به فعالیت کرد و در همین راستا با بهره مندی از تکنولوژی روز با برندهای داهوا و شیلد آماده به ارائه محصولات و خدمات در این زمینه گردید.

در روزهای آغازین این مجموعه با استفاده از دوربین مداربسته آنالوگ و پس از آن با پیشرفت تکنولوژی با محصولات HDCVI داهوا و نسخه های حرفه ای تر محصولاتی همچون دوربین مداربسته های تحت شبکه داهوا و شیلد، به مرور و با گذشت زمان به یکی از بزرگ ترین مجموعه های عرضه کننده محصولات دوربین مداربسته تبدیل گردید.

از برندهای دیگر دوربین مداربسته نیز می توان به برند شیلد اشاره کرد که این برند از OEM های برند Dahua می باشد که این محصولات شامل دوربین مداربسته HDCVI و دوربین مداربسته تحت شبکه است و از لحاظ کیفیت، نوع محصولات با برند داهوا یکسان می باشد

. راش سیستم برای بهبود خدمات و کامل تر کردن محصولات در زمینه شبکه با برند HRUI وارد مذاکره شد و در خرداد ماه سال 1398 به طور رسمی نمایندگی توزیع محصولات شبکه شرکت ShenZhen HongRui Optical Technology Co.,Ltd را دریافت و کلیه محصولات برند HRUI را که شامل محصولات سوئیچ شبکه POE، سوئیچ شبکه صنعتی، سوئیچ شبکه صنعتی فیبر نوری و مبدل های آنها را برای همکاران و مشتریان عزیز می باشد، آماده به ارسال در اقصی نقاط کشور نمود. قابل ذکر است نام راش سیستم در سال 1398 به رسام تجارت راش تغییر کرد.

آدرس مجموعه

تهران، خیابان انقلاب، خیابان بهارجنوبی، برج بهار، طبقه دوم، واحد ۵۳۵

شماره تماس

۷۷۶۸۳۸۶۸-۷۷۶۸۳۸۷۸ -۷۷۶۸۳۸۹۸

آدرس وب سایت

rashsystem.com

باتشکر از همراهان امنیت 98 در این فصل از برنامه از کجا شروع شد:

  • فروشگاه پویا الکترونیک
  • مجموعه اپلینکس
  • مجموعه 30cd
  • فروشگاه سایه امن
  • فروشگاه آلفا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا