آشنایی با محصولات تحت شبکه داهوا

شرکت داهوا تکنولوژی به عنوان پیشرو در زمینه نوآوری، همواره در ارائه تکنولوژیها و محصولات به روز مانند دوربینهای پانورامیک چندسنسوره و فشرده سازی هوشمند، رتبه اول را در اختیار داشته است.

وجود انواع گوناگون محصولات در سطوح مختلف باعث شده تا سری دوربینهای تحت شبکه داهوا بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان و نیز تقاضای بازار باشند. به عنوان مثال سری Ultra برای افراد حرفه ای هست که تقاضای آخرین تکنولوژیهای روز را با بهترین کیفیت دارند.

سری های Eco-Savvy برای افراد حرفه ای است که به دنبال کارایی بالا و قیمت مناسب میباشند، در حالی که سریهای Lite برای مشتریهایی است که در حالی که به دنبال کیفیت میباشند اما بودجه محدودی دارند.

دوربینهای تحت شبکه به طور گسترده در کاربردهای گوناگون و کارخانه های وسیع به کار میروند. قابلیتهای ویژه این دوربینها مانند تشخیص چهره، میتوانند در کسب و کارهای هوشمند، مکانهای عمومی و کاربردهای دیگر استفاده شوند.

همچنین تکنولوژیهای ویژه ای مانند ePoE، در برخی از محصولات تحت شبکه داهوا وجود دارند که در استادیوم ها و پارکینگها و …. به کار میروند تا بتوان به راحتی در مصرف کابل نیز صرفه جویی نمود.

انواع دوربینهای تحت شبکه داهوا :

Panoramic Series

Ultra-Smart Series

Pinhole Series

Eco-Savvy 3.0 ePoE Series(Pro Series)

Eco-Savvy 3.0 Series(Pro Series)

Lite H.265 Series

Lite Series

Consumer Series

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا